İstanbul delikli Sac hakkında kısa bilgi

Kontak İletişim Bilgilerimiz
Tel: 0212 549 09 72 - 549 09 73
Eposta: bilgi@deliklisac.com
Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi,Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 20. Blok No: 49 İKİTELLİ / İSTANBUL


HAKKIMIZDAHakkımızda Resim

Delikli sacın ülkemizde imalata başlamasında pay sahibi olan usta ellerin 1997 yılında kurdukları şirketimiz, tecrübeli kadrosu ve geniş makine parkuru ile İkitelli organize sanayi bölgesinde hizmetini sürdürmektedir.

Maddi kazançtan öte müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmayı kendine ilke edinen şirketimiz başta değirmen,inşaat,gıda,maden,savunma ve otomotiv sanayi olmak üzere, tıbbi cihazlar, mutfak imalat sanayi, dekorasyonda ve aklınıza gelebilecek diğer tüm çalışma alanlarında değerli müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Şirketimiz bünyesinde bulunan kalıphanemizde üretilen kusursuz kalıplarımızla ve teknolojiye ayak uyduran sistemlerimizle geniş ürün yelpazemize her geçen gün yeni ürünler ve yeni çeşitler katmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin taleplerine ve isteklerine göre üretilen kalıplarımızda, delik sıklıkları ve delik merkezlerindeki hassasiyet ön plandadır.

Kullandığımız kaliteli malzemelerle uzun ömürlü kullanımlar sağlayan kurumumuz tecrübelerine ve bilgisine dayanarak müşterilerine verdiği tavsiyelerle, kaliteli, aynı zamanda en az maliyetlerle talepleri karşılamayı kendine vazife edinmiştir .

Saygılı ve güvenli ticareti ile sektörün lider firması haline gelen firmamız İSTANBUL DELİKLİ SAC SANAYİ sizler için üretmeye devam edecektir.

İstek ve önerilerinizi e-mail ile bize ulaştırabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA
İSTANBUL DELİKLİ SAC SANAYİ